Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Genç, spor camiası ile bir araya geldi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Genç, spor camiası ile bir araya geldi

Op. Dr. Serkan Tayar Obezite ve Kanser Cerrahisi Kliğini Trabzon’da hizmete açıldı. Açılışa; Trabzon İl Sağlık Müdürü Hakan Usta, Hekimoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Celil Hekimoğlu, 1461 Trabzon Futbol Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Semih Hekimoğlu ve davetliler katıldı. 

Genel Cerrah Uzmanı Op. Dr. Serkan Tayar, yeni bir oluşum ve yapılanmaya girdiklerini ifade ederek, “Kadromuzda hemşire, beslenme uzmanı, sekreter ve koordinatör olmak üzere biz bir aileyiz. Özverili bir şekilde başladık önceliğimiz  insan sağlığı ve bireylere faydalı olabilmek” dedi.

Hekimoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Celil Hekimoğlu, “Serkan kardeşimiz sağlık sektöründe önemli bir işe imza atıyor. Kendisinin istikbali parlak ve güzel hizmetler yapar. Şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Trabzon İl Sağlık Müdürü Hakan Usta ise, “Sağlık sektöründe özel teşebbüsü destekliyoruz. Bir pasta var içerisinde bu birimler var. Her biri pastadan bir pay alıyor ve kamu yükü hafiflemiş oluyor. Elimizden gelen desteği vermeye gayret esiyoruz. Burası da devletin gerektiği yerde desteği vererek üstün performans ortaya koyacak” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından kurdele kesimine geçilerek kliniğin açılışı gerçekleşti.

Editör: Esra Nur Pervan