Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ömer Yıldız Vali Yıldırım’a üniversite hakkında bilgi aktardı. Ziyarette Rektör Prof. Dr. Füsun Terzioğlu, Genel Sekreter Gülay Yeniçeri, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Yavuz Özoran ve Prof. Dr. Aytap Sezer hazır bulundu.

Hakem belli oldu Hakem belli oldu

Mütevelli Heyet Başkanı  Ömer Yıldız ziyarette “ Karadeniz Bölgesinin tek vakıf üniversitesi olan Avrasya Üniversitemize hoş geldiniz. Görev yaptığınız her yerde büyük bir samimiyet ve gayretle insanımıza dokunarak geride hep büyük bir hoş sada bıraktınız. Trabzon’umuza da büyük katkı sağlayacağınızdan şüphemiz yoktur. Canımızdan çok sevdiğimiz ülkemizin yarınlarını en iyi şekilde yetiştirmeye çalıştığımız eğitim kurumlarımızın potansiyelinin artması, kamuoyu beklentilerini yerine getirebilmemiz için yeni fakülteler, bölüm ve programların açılmasına ihtiyaç duymaktayız. Bu konuda desteğinizi bekliyoruz. Çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar diliyoruz” dedi.

Yıldız, Vali Yıldırım’a ziyaretin anısına şilt takdim etti. Trabzon Valisi Aziz Yıldırım Avrasya Üniversitesi Pelitli Yerleşkesinde bulunan amfileri, laboratuvarları ve Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri Bölümü için hazırlanan Mock-Up uygulama sınıfını da ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Kaynak: Samet Ocak - Karadenizde Sonnokta