Ortahisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ait atık toplama aracı, 27.04.2024 tarihinde Çağlayan Mahallesi’nde yoldan karşıya geçmek isteyen Özer Korkmaz (76) isimli vatandaşa çarptı. Kazada yaralanan Korkmaz, kaldırıldığı hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Motosiklet sürücülerinin güvenliği artırılıyor Motosiklet sürücülerinin güvenliği artırılıyor

Ortahisar Belediyesinden yapılan açıklamada, “Bu elim kazada hayatını kaybeden Özer Korkmaz’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyor, Ortahisar Belediyesi olarak acılarını yürekten paylaşıyoruz.
Kazanın haber alınmasının ardından ilgili kurum amirlerimiz derhal olay yerine intikal etmiş olup, yaralı vatandaşımızın hastaneye sevk edilmesi ve sonrasındaki bütün işlemlerin yakından takibi sağlanmıştır.
Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Kaya, hastaneye giderek yaralı vatandaşımızın sağlık durumuyla yakından ilgilenmiş, yakınlarıyla görüşmüştür.

Kazayla ilgili inceleme ve diğer işlemler Belediyemiz tarafından derhal başlatılmıştır, olayın idari ve hukuki süreci, her aşamada büyük bir hassasiyetle takip edilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadeleri yer aldı.

Editör: Sonnur Örnek