Trabzon Emniyet Müdürlüğü'nün 06-08 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleştirdiği narkotik operasyonlarında, 53 adet ecstasy hap, 17 adet sentetik ecza, 26,44 gram kubar esrar, bir miktar metamfetamin, bir miktar tütünle karışık esrar, 3 adet uyuşturucu kullanımına yarayan cam düzenek ve 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Operasyonlarda 14 şahıs gözaltına alındı.

Operasyonlar, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü Motosikletli Polis Timleri, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Ortahisar İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirlikleri ve Çaykara İlçe Emniyet Amirliği ekiplerince gerçekleştirildi.

Operasyonlarda, 53 adet ecstasy hap, 17 adet sentetik ecza, 26,44 gram kubar esrar, bir miktar metamfetamin, bir miktar tütünle karışık esrar, 3 adet uyuşturucu kullanımına yarayan cam düzenek ve 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Operasyonlarda gözaltına alınan 14 şahıs hakkında adli işlem başlatıldı.

CHP İl Başkanı Bak, içişleri Bakanının güvenlik toplantısına sert çıktı CHP İl Başkanı Bak, içişleri Bakanının güvenlik toplantısına sert çıktı

Trabzon Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu ile mücadele konusundaki kararlılığını sürdüreceğini açıkladı.