Trabzonspor bugün Papara Park Stadyumu’nda yeni sezon forma tanıtım lansmanı düzenledi.

Toplantıda Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Papara firmasını CEO’su Emre Kenci basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Basının sorularını yanıtlayan Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Karadeniz'den Sonnokta Gazetesi Spor Muhabiri ve Yazarı Kamil Anahar’ın “Sayın Başkan yeni yılda Trabzonspor inşallah şampiyon olur. Arkadaşlar size gerekli ekonomik katkıyı yaparlar. Bedeniniz dolu ama konuşmak istemiyorsunuz gibi bir durum var sanki. Sitem edemiyorsunuz. Son günlerde Trabzonspor’da gelişmeler var. Bazı duyumlar alıyoruz. Bazı kişiler birbirlerine küs iken şimdi kucaklaşıyorlar. Bazı şeylere muhalefet de oluyorlar. Aralık’taki kongre öncesi bir gelişme mi? şeklindeki sorusuna cevap verdi.

"KİMSEYLE DERDİMİZ YOK"

Başkan Doğan, “İsteyen istediğiyle oturabilir, sarılabilir. Bizim kimseyle bir derdimiz yok. İşimiz de yok. Derdimiz ilk geldiğim günden beri söylüyorum aday olduğum açıklanmadan belirtmiştim. Sonraki kongre konuşmamda da belirtmiştim. Ben tek derdim arkadaşlarımızın, dostlarımızın, çocuklarımızın şampiyonlukla büyüyeceği bir nesil oluşturmak.

Trabzonspor Süper Ligde 50. yıl kuruluşunun ise 57. yılını kutlayacak Trabzonspor Süper Ligde 50. yıl kuruluşunun ise 57. yılını kutlayacak

"GEREKEN CEVABI VERİR YOLLARIZ"

Geldiğim günden beri birçok şeyle karşı karşıya kaldık ama sesimizi çıkartmıyoruz. Önemli olan Trabzonspor’un başarılı olmasıdır. Camianın dik duruşudur. Trabzonspor camiası büyüktür. Benim bunların hiçbiriyle işim olmaz kendime rakip de görmem. Aralık’ta kongre var. Adaylık hevesi, düşüncesi olan arkadaşlar kongreye gelirler biz de gereken cevabı verir yollarız.” açıklamalarında bulundu.

Editör: Rabia Mollaoğlu