Trabzonspor 58-50 Ünsped Trabzonspor 58-50 Ünsped

Yönetim Kurulu tarafından, EBBL Final Grubu’nda mücadele edecek olan Basketbol Takımının teknik heyet ve sporcularına Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yemek verildi.

Asbaşkan Zeyyat Kafkas, Genel Sayman Sami Karaman ve Basketbol Şube Sorumlusu Ceyhun Eskici ile birlikte takımın teknik heyeti ve oyuncuları katıldı.

Asbaşkan Kafkas, Türkiye Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde Final Grubu’na kalma başarısı gösteren takımı tebrik ederek, “Başta Başkanımız Ertuğrul Doğan olmak üzere bütün yönetim kurulu arkadaşlarımız ile sizlerin yanında olduğumuzu ifade etmek isterim. Trabzonspor ismini başarıyla temsil ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Final Grubu’nda da başarılı olup takımımızı Türkiye Basketbol 2. Ligi’ne çıkaracağınızdan hiç şüphemiz yok” ifadelerine yer verdi.

Basketbol Şube Sorumlusu Ceyhun Eskici de yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Final Grubu’nda başarılı bir performans gösterip Türkiye Basketbol 2. Ligi’ne çıkmak istiyoruz. Takımımızın bunu yapacak gücü var. Bursa’da oynanacak karşılaşmalarda taraftarımızın bizi yalnız bırakmayacağını biliyoruz. Onların desteği ile sezonu şampiyon tamamlamak istiyoruz."

Editör: Sonnur Örnek