Trabzospor'un yeni transferi Ozan Tufan, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen törenle 3+1 yıllık sözleşmeye imza attı.

Trabzonspor, Ozan Tufan'ın 11 numaralı formayı giyeceğini açıkladı. Trabzonspor, Hull City'e Tufan'ın bonservisi için 3 taksitle  2 milyon euro ödeme yapacak.

Kırhah Yılmaz Türkiye rekoru kırdı Kırhah Yılmaz Türkiye rekoru kırdı

DERVİŞ KÖZ: “OZAN’IN TAKIMIMIZDA ÇOK BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUZ”

İmza töreninde konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Derviş Köz, EURO 2024'te Çekya’yı yenerek son 16 takım arasına giren A Milli takımı kutlayarak, “Milli Takımımızın başarısından gurur duyduk, daha büyük hedeflere ilerleyeceğine inanıyorum. Bu vesileyle, Milli takımlarımızın bütün kategorilerinde oynayan Ozan Tufan kardeşimize ‘hoş geldin’ diyoruz. Ozan, dünyanın en büyük şehir takımına geldiğini biliyor. Burada çok başarılı olacağına inanıyorum” diye konuştu.

OZAN TUFAN: “TAKIMIMIZA KATKI YAPMAK İÇİN SABIRSIZLANRIYORUM”

Trabzonspor'a katkı yapmak için heyecanlandığını ifade eden Ozan Tufan ise şunları söyledi: “Öncelikle Ertuğrul Doğan Başkanımıza ve Abdullah Avcı hocama ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Burada bulunduğum için çok mutluyum. Trabzon’a gelişimde taraftarımızın yaptığı karşılama da beni çok mutlu etti. Trabzonspor’un hedeflediği yönde başarıya gideceğine inanıyorum ve ben de en iyi şekilde, en iyi performansımla katkı vermeye çalışacağım. Şimdiden çok heyecanlıyım, bir an önce başlamak istiyorum.”

Editör: Rabia Mollaoğlu