Trabzonspor Pedro Malheiro ile anlaşma sağladı Trabzonspor Pedro Malheiro ile anlaşma sağladı

Trabzon Valisi Aziz Yıldırım ve Trabzonspor Asbaşkanı Zeyyat Kafkas inşaatı devam eden Trabzonspor Zaman Tüneli'nde bir takım incelemelerde bulunarak devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldılar. 

Proje hakkında bilgi veren Emay müşavirlik kontrol amiri Ahmet Çil, inşaatın 1 Mart tarihinde bitirilmesi hedeflendiğini belirterek şunları söyledi:

"15 dönümlük bir alan içerisinde bir Trapark 61+4 olacak şekilde 65 araçlık bir otopark olacak. Yeşil alanımız olan bölgede ışıklandırma çalışmaları olacak. burada önemli olan Trabzonspor'un daha önceden stadın altında satış mağazası vardı o satış mağazasından sonra buraya bir tane zaman tüneli ve satış mağazası olacak şekilde yapılmasına karar verildi. Şu an 485 m2'lik bir zaman tüneli inşası var. Cephe imalatları bitti, iç imalatları da toparlanmak üzere devam ediyor. İçerisinde bir tane 25 kişilik simülasyon odası olacak Liverpool - Trabzonspor maçını gösterecek şekilde, bir tane gezi alanı var ve bir tane de Trabzonspor satış yeri olacak. Bitiş tarihi olarak mart diyebiliriz. 1 Mart'ta bitirilmesi hedefleniyor."

Kaynak: Esra Nur Pervan - Karadenizde Sonnokta