2024-2025 sezonunda takımın Papara Park’ta oynayacağı tüm resmi müsabakalarında geçerli olacak kombine satışları başlıyor.

3 Temmuz Çarşamba günü başlayacak olan kombine satışlarınızda ilk 5 gün, 2023-2024 sezonu kombine sahibi taraftarların öncelik hakkı olacak, genel satışa ise 8 Temmuz Pazartesi günü saat 16.00’da başlanılacak. Kombine satışlarında geçen yıla göre bazı değişiklikler yapılırken, bu sezon için Güney Alt, Kuzey Alt ve Doğu Alt J Blok tribünleri için kombine satışı yapılmayacaktır.

2024-2025 KOMBİNE SATIŞ FİYATLARI

VIP Platinum B Blok: 50.000 TL
VIP Platinum A-C Blok: 45.000 TL
VIP Gold: 35.000 TL
VIP Silver: 25.000 TL
Batı Alt/Üst: 10.000 TL
Doğu Alt/Üst: 8.000 TL
Fırtına: 7.000 TL
Güney/Kuzey Üst: 5.000 TL

Takım 2024-2025 sezonunda Papara Park’ta oynayacağı tüm resmi karşılaşmalarda geçerli olacak kombine biletlerinde uygulanacak olan indirimler:

GEÇTİĞİMİZ YIL KOMBİNE SAHİBİ OLAN TARAFTARLAR

Eski kombine sahipleri 2023-2024 sezonunda sahip oldukları tribündeki kombinesini yenilemek (2024-2025 sezonu için kombine satın almak) istediklerinde kendilerine %15 indirim uygulanacak. Yenileme dönemi 3 Temmuz Çarşamba günü saat 13.00’te başlayacak olup 7 Temmuz Pazar günü saat 20.00’de sona erecek. Geçen sezondan kombine sahibi olan taraftarlar, öncelikli satış sürecinde hem gişelerden hem de internetten yüzde 15 indirimden faydalanabilecek. Genel satış döneminde ise sadece gişelerden indirim hakkından yararlanabilecek.

Geçen sezondan kombine sahibi olup indirimden yararlanmak isteyen taraftarlar, indirim hakkı düşük kategori tribünden yüksek kategori tribüne doğru sağlanmayacak. (Örneğin; geçen sezon Doğu tribünde kombinesi olup bu sezon VIP tribünden kombine almak isteyen taraftarlar indirimden yararlanamayacak.) Fakat geçen sezon yüksek kategori tribünden kombine sahibi olup bu sezon düşük kategori tribünden kombine satın almak isteyen taraftarlar indirimden yararlanabilecek. (Örneğin; geçen sezon VIP tribünde kombine olup bu sezon Doğu tribünden kombine almak isteyen taraftarlar indirimden yararlanabilecek.) Birden fazla indirim hakkına sahip olan taraftarlar en yüksek orandan olmak üzere sadece bir indirimden faydalanabilecek.

ÜYELER

Kulübün ‘aidat borcu bulunmayan ve üyeliği aktif’ üyeleri kombine biletlerini yüzde 10 indirim hakkı ile satın alabilecek. Tüzüğe göre üyelikte en az on (10) yılını doldurmuş olmak şartı ile kadınlarda altmış (60), erkeklerde yetmiş (70) yaşını doldurmuş ve bu süreçte yükümlülüklerini yerine getirmiş üyeler, yıllık aidat yatırmak zorunda değildirler.)

Kulübün ‘Divan Kurul ve Tüm Kurul’ üyeleri kombine biletlerini yüzde 25 indirim hakkı ile satın alabilecek. İndirim Vip Platinum Tribünü hariç tüm tribünlerde geçerli olacak. İndirimli kombineler transfere kapalı olacak. Kombine indirim hakkı yalnızca gişelerden geçerli olacak.

ÖĞRENCİLER

Öğrenci taraftarlar sadece Kuzey Üst Tribünde geçerli olmak üzere kombine biletlerini yüzde 50 indirim hakkı ile satın alabilecek.

Öğrenci indiriminden faydalanmak isteyen taraftarlar;
1. e-Devlet üzerinden çıkarılmış öğrenci olduğuna dair belge ya da bağlı olduğu okuldan alınmış öğrenci belgesi
2. Üzerinde TC kimlik numarasının yer aldığı kimlik kartı ya da nüfus cüzdanı
Evraklarını gişeye sunarak indirimden yararlanabilecektir.

Söz konusu indirimli kombineler transfere kapalı olacak. Öğrencilerin kombine indirim hakkı yalnızca gişelerden geçerlidir.

KADINLAR

Kulübün kadın taraftarları kombine biletlerini yüzde 25 indirim hakkı ile satın alabilecektir. İndirim Vip Platinum Tribünü hariç tüm tribünlerde geçerli olacak. Söz konusu indirimli kombineler transfere kapalı olacak. Kadın taraftarların alacağı kombine indirim hakkı yalnızca gişelerde geçerlidir.

TRABZONSPOR LOGOLU KREDİ KART SAHİPLERİ

Trabzonspor Logolu kredi kart sahiplerine yüzde 10 indirim uygulanacak. İndirim genel satışa başladıktan sonra sadece gişelerden yapılacak.

KOMBİNE ALMAK İSTEYEN TARAFTARLARIN AŞAĞIDAKİ HUSUSLARA DİKKAT ETMESİ GEREKMEKTEDİR:

Kombine satın almak isteyen taraftarların Passolig kart vizesinin 01.06.2025 tarihine kadar uzatılmış olması gerekmektedir. Kombine satışlar yalnızca Trabzonspor Logolu Passolig kartlarına yapılabilmektedir. Trabzonspor Logolu Passolig kart sahipleri TFF ya da Logosuz kart dışında, başka bir takımın Logolu kartlarına sahiplerse kombine alamayacaktır.

Kombine alımında taraftarlar;

1. Trabzonspor Logolu Passolig kart ile kombine alımı yapılabilecek;

2. Trabzonspor Logolu Passolig kartı olup ayrıca TFF veya Logosuz Passolig kartı bulunan taraftarlar Kombine alımı yapabilecek;

TRABZONSPOR'DA  STOPERE YENİ ADAY! TRABZONSPOR'DA STOPERE YENİ ADAY!

3. Trabzonspor Logolu Passolig kartı olup ayrıca Başka Takım Passolig kartı bulunan taraftarlar kombine alımı yapamayacaktır.

2023-2024 sezonu kurumsal kombine alanlar, 2024-2025 sezonu için yüzde 15 indirimden faydalanabilecektir.

Kombine alımlarında doğabilecek, kredi kartı taksit vade farkı komisyonu kulübe ait değildir.

Satın alınan kombineler takımın Papara Park’ta oynayacağı tüm resmi müsabakalarda geçerli olacaktır.

Satın alınan kombinede yer değişikliği talebi için uygun yer olması durumunda, 150 TL ücret ödenecektir.

Genel satışta bir taraftarımız en fazla 5 adet kombine alabilecektir.

Yenileme dönemi kombine satışları 3 Temmuz Çarşamba günü saat 13.00’te başlayıp 7 Temmuz Pazar günü saat 20.00'de sona erecektir.

PASSOLİG SATIŞ NOKTALARI

Passolig Satış Noktaları
Passolig İnternet Sitesi (www.passo.com.tr)
Passo Mobil Uygulama
Papara Park Stadyumu, Trabzon
Meydan Passolig Kombine ve Bilet Satış Gişesi, Trabzon