Trabzonspor Kulübü'ne bağlı basketbol yaz okulu faaliyetleri bugün düzenlenen törenle başladı.

Hayri Gür Spor Salonu’nda düzenlenen törene Basketbol Şube Sorumlusu Ceyhun Eskici, Amatör Branşlar Koordinatörü Osman Arz, Basketbol İdari Sorumlusu Engin Kanber, Basketbol A Takım Başantrenörü Osman Ekici ile antrenörler ve sporcular katıldı.

Basketbol Şube Sorumlusu Ceyhun Eskici açılışta yaptığı açıklamalarda, “Bugün burada sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Trabzonspor’un heyecan verici bir projesi için bir aradayız. Bu proje, yalnızca başarılı sporcular yetiştirmeyi değil, aynı zamanda sağlıklı ve iyi bireyler kazandırmayı hedefliyor. Trabzon’da zaten güçlü olan basketbol sevgisini daha da artırmak için çalışıyoruz. Bu nedenle, çocuklarımızın ve velilerimizin desteği bizim için çok önemli. Hepinize hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum. Projemizde emeği geçen tüm antrenörlerimize ve ekibimize teşekkür ediyorum. Sizlerin başarılarına inanıyoruz ve gelecekte büyük başarılara imza atacağınızı biliyoruz. Çocuklarımızın her birini yürekten tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

TRABZONSPOR'DA  STOPERE YENİ ADAY! TRABZONSPOR'DA STOPERE YENİ ADAY!

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 10.00 ile 12.00 arasında gerçekleştirilecek olan antrenmanlar, görevli antrenörler eşliğinde takip edilecek. Antrenörlerin gözlemleri ve eğitimleri sonucunda yetenekli bulunan sporcular, kulübün mevcut altyapı takımlarına lisanslı oyuncu olarak dahil edilecek. Yaşları 6-16 arasında değişen erkek ve kız sporcuların katılım sağladığı Basketbol Yaz Okulu çalışmaları 30 Ağustos Cuma günü sona erecek. Ayrıca Basketbol Yaz Okulu için kayıtlar da devam etmektedir. Kayıt yaptırmak isteyen sporcular TS Club mağazalarında ve Hayri Gür Spor Salonu’nda kayıt yaptırabilirler.

Uyj

Ayrıntılı bilgi için irtibat numaraları:

Trabzonspor 0 (452) 325 09 67

Yılmaz Karaosmanoğlu 0 (532) 746 33 22

Alperen Kumaş 0 (537) 658 92 95

Oğuzhan Akan 0 (505) 201 00 01