Trabzonspor'un yeni transferi Meunier performansıyla etkiledi Trabzonspor'un yeni transferi Meunier performansıyla etkiledi

Trabzonspor'un bugün KAP'a yaptığı açıklama ile resmen kulüpten ayrılan Anastasios Bakasetas, taraftarlara yönelik bir veda videosunda konuştu.

"Hayatta her güzel anın bir sonu vardır. Sanıyorum benim de adımda şu an doğru zaman. Neredeyse 3 yılın sonunda sizlere elveda demek zorundayım. Tabii ki bu 3 yılda her koşulda desteğiniz için çok teşekkür ederim. Bence birlikte inanılmaz anlar yaşadık, her zaman kalbimde olacak. Çok güçlü anlar yaşadık, tabii ki zor olanları vardı, ama bu zor zamanlar sizi daha güçlü kılar. Birbirinizi daha derinden seversiniz. Bu da benim için çok önemli. Sizlere her an için çok teşekkür ediyorum. Kulüpteki ilk günümden itibaren beni içinize kabul ettiniz. Kendi adıma şunu ifade etmek isterim, bilmenizi isterim ki bu 3 yılda sözleşmemin her gününde hep yüzde yüzümü verdim. Sizi her zaman seveceğim ve her zaman kalbimde olacaksınız. Çok teşekkürler."

Editör: Esra Nur Pervan