Bungalov tesis artışına otelcilerden tepki Bungalov tesis artışına otelcilerden tepki

Trabzon’un Sürmene İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Azizoğlu, mazbatasını alır almaz ilçe için çalışmalarına start verdi. İlçenin adeta altını üstüne getiren Azizoğlu, öncelik sırasına göre çalışmaları ele aldı. Ekibi ile yapılacak işler ve çalışmalarla ilgili toplantısını yapan Azizoğlu, ardından sahaya çıktı. Çalışmaları an be an takip eden Azizoğlu, tüm mesaisini Sürmene için harcamaya başladı.
NE KADAR ÇALIŞSAK AZDIR
‘Milletimiz hizmetin en iyisine layıktır’ diyen Azizoğlu, “Bizler milletimiz için ne kadar çalışsak onların hakkını ödeyemeyiz. Bu necip millet ilçemizi güzelleştirmek için bizlere bir görevi emanet etti. Üzerimizdeki sorumluluğun da bilincindeyiz” dedi.
KALP KIRMAYACAĞIZ
Azizoğlu, “Kalp kırmayacağız, ayrıştırmayacağız, hep birlikte Sürmene’ye hizmet edeceğiz. İlçemizde yaklaşık 27 bin vatandaşımız yaşıyor. Vatandaşlarımızın hiç birisini ayrıştırmadan, ötekeliştirmeden siyasi bakmadan tamamen ilçemizin kalkınması için çalışacağız. El ele vereceğiz, birlik olacağız ve biz kazanacağız” diye konuştu.
TURİST DÖNMEYECEK
Turizm sezonunda Sürmene için önemli projeleri olduğuna değinen Azizoğlu, şöyle devam etti: “Doğa harikası Zarha Dağımız var. Bunun yanı sıra coğrafi işaretli Sürmene pidemiz ve tescilli bıçağımız var. Sürmene turizmden hak ettiğinin fazlasını alacak. Bunun için de girişimlerimiz olacak. Bıçak ve pidenin ana yurdu yeni turizm destinasyon alanları ile bir turizm cenneti olacak. İlçemize gelen turist pidesini yiyip, bıçağını alıp dönmeyecek. Sürmene’mizi gel geç bir ilçe olarak görmeyecek. Buraya gelen turist en az 2 gününü burada geçirecek. Yapacağız. Başaracağız. Bu başarı hepimizin olacak.”

Editör: Sonnur Örnek