CEZAEVİ ARAZİSİNİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK!

 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi kapsamında çalışmalarını sürdüren Aydın, gittiği her mahallede vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşırken, seçimin ardından göreve gelip koltuğa oturduğunda omuzlarında hissedeceği sorumluluğun farkında olduğunu dile getirdi.

TÜM MAHALLELERDE BİR İZİMİZ VAR

Aydın, tüm mahallelerde geçmişten kalan bir izinin olduğunun altını çizerken Bahçecik Mahallesi’nde önemli bir projeyi hayata geçireceklerini belirtti. Aydın, “Şehrin gelişimi ile birlikte merkezi alanda sıkışan cezaevinin yerini yeniden Büyükşehir Belediyemizle birlikte projelendirileceğiz. Bu alan kültür, sanat ve spora hizmet edecek donatılarla şehre kazandırılacak.” açıklamasında bulundu. 

ŞEHRİMİZE KATKI  SUNMA AMACINDAYIZ

Hamsiköy’e turist akını  yeni yapılaşma dikkat çekti Hamsiköy’e turist akını yeni yapılaşma dikkat çekti

Vatandaşların hayat bulmasını istediği projeleri önemsediğini belirten Aydın, “Ortahisar ilçemizde halkımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın görüşlerine önem vereceğiz. Ortahisar’ın içinden yetişen, teknik eleman bir isim olarak ilçemize ve şehrimize katkı sunma amacındayız. Ortahisar Belediyemizde Ahmet Metin Genç Başkanımızın yaptığı başarılı hizmetlerin devamını sürdüreceğiz. 31 Mart’ın ardından Büyükşehir Belediyemiz ile el ele vererek takdir görecek projeleri hayata geçireceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Kamil Anahar - Karadenizde Sonnokta