Vakfıkebir CHP İlçe Başkanı Olcay Bahadır, ihtiyaç sahibi vatandaşlardan Ümit Birinci'ye duyarlı bir yardım gerçekleştirdi. Bahadır, akülü sandalye ihtiyacı olan Ümit Birinci'ye destek olmak amacıyla harekete geçti.

Başkan Bahadır, yardım sürecinde Vakfıkebir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ahmet İhsan Hacıfettahoğlu ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Abdul Vahit Aksoy ile iş birliği içinde çalışarak Ümit Birinci'nin ihtiyacını karşıladı. Yardım etkinliği sırasında Bahadır, Ümit Birinci'ye yeni akülü sandalyesini teslim etti.

Başkan Olcay Bahadır, yaptığı açıklamada, "Ümit kardeşimizin artık daha rahat ve güvenli bir şekilde hareket edebilmesini temenni ediyorum. Dayanışma ve yardımlaşma duygularımızı pekiştirmek adına böylesi önemli adımlar atmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Bu anlamlı yardım, toplumda yardımlaşma ve dayanışma ruhunun güçlenmesine katkı sağladı. Vakfıkebir CHP İlçe Başkanı Olcay Bahadır ve beraberindeki ekip, ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Yunanistan acentelerine Trabzon’da tanıtım Yunanistan acentelerine Trabzon’da tanıtım

Bahadır, daha önce Ekrem İmamoğlu'yla yaptığı görüşmelerde destek istemişti. İmamoğlu ise yerel seçimler öncesi Vakfıkebir’de bağımsız aday Ahmet İhsan Hacıfettahoğlu’nun sandıkta birinci çıkacağına inandığını ve kendisinin de ilçenin sorunlarıyla yakından ilgileneceğinin sözünü vermişti.