ATV ile dereye yuvarlanan gençler AFAD personeli tarafından kurtarıldı ATV ile dereye yuvarlanan gençler AFAD personeli tarafından kurtarıldı

Samsun’un Canik ilçesinde yeni bulvar yolu yapım çalışmalarının hızla ilerlediğini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, verdikleri sözleri yerine getirmeyi sürdürdüklerini vurguladı. Yeni bulvar yolunun yatırım değerinin 145 milyon Türk lirası olduğunu belirten Başkan Sandıkçı, yeni bulvar yolunun ilçeye değer katacağına, vatandaşlara konforlu ve güvenli bir ulaşım hizmetini sunacağına işaret etti.

“Yatırım değeri 145 milyon TL”
Yeni bulvar yolunun 30 metre genişliğinde olacağına değinen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizde verdiğimiz sözleri art arda yerine getirmeye devam ediyoruz. Soğuksu, Karşıyaka, Uludağ ve Gaziosmanpaşa Mahallelerimizin ortasından geçen, konforlu ve güvenli yollarıyla vatandaşlarımızın hizmetine sunacağımız yeni bulvar yolumuzun yapım çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyoruz. 145 milyon TL yatırım değerine sahip, yolumuz, 30 metre genişliğinde ve yaklaşık 1 kilometre uzunluğunda olacak. Yapım çalışmalarını Samsun Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle sürdürdüğümüz yolumuz çevre yolundan başlayıp, Mahmudiye Caddesi’ne kadar devam edecek. Yeni bulvar yolu, ilçemizin değişen kimliğinde bir mihenk taşı olarak yerini alacak. Yeni bulvar yoluyla ilçemize değer katacak, vatandaşlarımıza rahat bir ulaşım imkanı sunacağız” diye konuştu.

Kaynak: İHA