Ahmet Metin Genç KKTC'ye gidiyor Ahmet Metin Genç KKTC'ye gidiyor

Türkiye’nin gündemine oturan ve günlerdir takip edilen Dilan ve Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından Trabzon Şubesi'nden açıklama geldi.

Trabzon’da şubesi bulunan Dilan Polat güzellik merkezinden de kamuoyuna duyuru açıklaması yapıldı. Sosyal medya hesabından duyuru yapan şube sahibi ise paylaşımında şu ifadelere yer verdi; 

“Merhabalar, Trabzon'lu bir iş insanı olarak memleketimle tekrar gurur duyduğumu öncelikle belirtmek isterim. Hemşehrilerimin büyük bir kesimi "franchise" ne demek net olarak biliyor.

Bilmeyen kesim ise kibar bir dille kapanma olur mu diye çekinerek soruyor. Anadolu insanıyız, ne de olsa. İnceliğiniz ve kibarlığınıza teşekkür ediyorum öncelikle. Bu süreçte net bir şekilde gördüm ve emin oldum ki çoktan halkımızın güvenini kazanmış, sizleri aile edinebilmişiz. İyi ki varsınız, eksik olmayın.

Soran herkese açık ve net belirttim ancak buradan da merak eden herkese duyurmak istiyorum ki, bizler işimizi aşkla yapıyoruz. Sizlerin memnuniyeti için elimizden gelen fazlasını yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Daha fazla neler yapabiliriz mantığı ve memnuniyet odaklı ilerleyiş sergileyerek gün geçtikçe daha da büyüyoruz. Bundan sonra da hep böyle olacak, biz her zaman işimizin başındayız. 2 yıl önce 8 kişi ile çıktığım bu yolda şu anda 14 kişiye istihdam sağlıyorum.

Sizlerin memnuniyeti sayesinde 1 danışanım arkasından 5 danışan ile geldi. Bunun sebebi sizlere üst düzey emek ve hizmet vererek sağlandı. İlgili alakalı oluşumuz, işimizi dürüst ve temiz yapmaktan kaynaklıydı.

İnsanoğlu sınanır. Zor zamanları elbette olur, fakat bu süreçte yanımızda olan bizi anlayan danışanlarımıza ayrıca minnettarlığımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Biz her zaman buradayız, en başından bugüne kadar söz verdiğim gibi güveninizi asla boşa çıkarmayacağız. Şubemizin kapanması söz konusu olmayıp danışanlarımızı asla mağdur etmeyeceğiz, aynı kalitede hizmet vermeye devam edeceğiz. Saygılarımla, Trabzon Şube Sahibi."