Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, altyapı sorunlarına kalıcı çözümler üretmek adına çalışmaların büyük bir özveriyle sürdürüldüğünü söyledi. Kaya, “Vatandaşlarımız bu konuda rahat olsun. Ortahisar’da bozuk ve kullanışsız yol kalmayacak.” dedi.

KALICI ÇÖZÜMLER

Motosiklet sürücülerinin güvenliği artırılıyor Motosiklet sürücülerinin güvenliği artırılıyor

Ortahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri altyapı sorunlarına kalıcı çözüm üretebilmek için dört koldan çalışmalarını sürdürüyor. Şehir merkezine yakın mahallelerde asfaltlama ve kırsal mahallelerde ise yol betonlama çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler; nisan ayı içinde mahallelerde yol bakım, onarım, kanal temizliği, dolgu ve yol açma çalışmalarına devam ediyor.

ÖZVERİLİ BİR ÇALIŞMA

Altyapı sorunlarına kalıcı çözümler üretmek için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini kaydeden Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, “Ortahisar Belediyemizin mali kaynaklarını doğru ve verimli bir şekilde değerlendirmek için göreve geldiğimiz tarihten itibaren titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Altyapıda geçici değil, kalıcı çözümler üretmenin peşindeyiz.” diye konuştu.

SEZONA YETİŞECEK

Başkan Kaya: “Şehrimizin turistik noktalarında altyapı çalışmalarımızı bir an önce tamamlamak için ekiplerimiz büyük bir gayret ortaya koyuyor. Ortahisar’ımızda hedefimiz, ulaşım konfor ve güvenliğini en üst seviyeye şikâyetleri de en aza indirmektir. Vatandaşlarımızın da bu konuda rahat olmasını istiyoruz. Ortahisar’da bozuk ve kullanışsız yol kalmayacak.” 

Editör: Sonnur Örnek