Son haftalarda hiç de arzu edilmeyen sonuçlar alan Trabzonspor’da her şey allak bullak. Takım derinliğinden uzak. Takım birliği yerlerde sürünüyor. Dün akşamda Kasımpaşa’dan paşa tokatı yiyen Trabzonspor. Tarihinde belki de üç maçta bir puan alamadığı yıl bu yıldır. Futbolcunun futbolcuyu oynattığı her takımda böyle gel-gitler olsa da şurası da bir gerçektir Trabzonspor’un yaşadığı kaostan başka bir şey değildir. Artık Trabzonspor için deplasmanmış veya kendi sahasıymış hiç fark etmiyor. Zira bu kadronun hiç bir maçta rakibine baş kaldıracak hali kalmamıştır ..

Her şeye rağmen bu takım bizim takımımızdır. Bir tanede Trabzonspor vardır. Her birimize de düşen görevlerinde olduğu kaçınılmaz bir olgudur ki, bu takım çocuklarımızın ve torunlarımızın hayalleridir.

Yıllar yılı har vurup savuran yönetimlerin yanlış yönetimlerinin sonucu Trabzonspor’u öyle bir borç batağına saplamışlar ki. Trabzonspor tarihinde görmediği ekonomik krizi yaşamaktadır. Her olumsuzlukta bir birine paralel gittiğine göre, Trabzonspor’da bu yıl yenmeyecek tek misyonu kalmıştı. Şimdide onu yemeye başlamıştır 

Her sporsever sporun kulübesindeki yedek futbolcuların kalitesine baktığında, Trabzonspor’un acı gerçeği oradadır. Her takımın başına gelebilecek bu tür motivasyonlardır. Kadro zaafı üst seviyede karşımıza çıktığında bir yerden de  başlamak gerektiğini bilmeliyiz. Bu kadro ile de zor olsa da , Kasımpaşa maçıyla bu başlangıcı yapabilirdik.Lakin olmadı ..