Ramazan Bayramı öncesinde daire başkanlarını toplayıp yaklaşık 3 saat toplantı yaptı. Başkan Genç, bu brifing toplantısında elbette ki değişecek daire başkanlıklarıyla ilgili her hangi bir değerlendirmesi olmadı. Başkan Genç, Ramazan Bayramı sonrasında daire başkanlıklarıyla ilgili hızlıca değişime gidecek ve çalışmalara başlayacak. 

Trabzon Büyükşehirde bir önceki gün yani 7 Nisan Pazar günü ilk değişiklikler yapıldı. Ortahisar Belediyesinde Başkan Yardımcısı olan Fatih Göktaş ve Erdoğan Beder genel sekreter yardımcısı olarak atandı. Genel Sekreter’in kim olacağı merak edilirken mevcut Genel Sekreter Gürkan Üçüncü görevine devam ediyor. Başkan Genç’in sağ kolu denilecek isimler Coşkun Şahin ve Mustafa Yaylalı Danışman olarak atandı. Yeni atamaların bayramdan sonra devam edeceği biliniyor. Öte yandan AK Parti Gençlik Kolları eski Başkanı Sefa Küçükali milletvekili aday adayı olmuş görevine dönmemişti. Küçükali’nin siyasi danışman olacağı konuşuluyor.

Tasarruf tedbirleri kamu çalışanları ve emekliler gündeme taşındı Tasarruf tedbirleri kamu çalışanları ve emekliler gündeme taşındı

Başkan Genç, ekibine tatil verse de kendisi çalışmaya devam ediyor. Bayramın ilk iki günü yine vatandaşla bayramlaşmak için bir araya gelecek, partililer ile yine bayramlaşma olacak. Başkan Genç, bayramda da sahayı boş bırakmayacak.