Ortahisar Belediyesi'nden SMA Hastası Mustafa Deniz Eroğlu'na Destek Kampanyası Ortahisar Belediyesi'nden SMA Hastası Mustafa Deniz Eroğlu'na Destek Kampanyası

Trabzon İl J.K.lığı sorumluluk sahasında  meydana gelen Hırsızlık olayları üzerine faillerini tespit etmek için çalışma başlatan Trabzon İl J.K.lığı JASAT Dedektifleri ve İlçe J.K.lıklarınca yapılan koordineli çalışmaları sonucu,

- 18 Ekim 2023 günü Maçka İlçesi Başarlı Mahallesinde Motorlu (Motorsiklet) Araç Hırsızlığı olayı,

 - 22 Ekim 2023 günü Araklı İlçesi Yassıkaya Mahallesinde Motorlu (Motorsiklet) Araç Hırsızlığı olayı,

- 30 Ekim 2023 günü Akçaabat İlçesi Ortaköy Mahallesinde evden para ve ziynet eşyalarının çalınması olayı,

- 31 Ekim 2023 günü Akçaabat İlçesi Dörtyol Mahallesinde Ev eşyalarının çalınması olayı,

- 07.11.2023 Günü Tonya İlçesi Kalınçam Mahallesinde Meydana gelen demir köprü direklerinin çalınması olayı  şüphelilerini yapılan saha araştırmaları sonucu tespit etmiştir.

Adli makamlardan alınan talimat doğrultusunda Trabzon İl J.K.lığı JASAT Dedektiflerinin ve Jandarma Asayiş Timlerinin yapmış olduğu operasyon sonucu 13 Şüpheli yakalanmış olup haklarında adli işlemler devam etmektedir.

Şüpheliler ile birlikte, çalınan 2 Adet Motorsiklet,2 Adet Köprü için Kullanılan Demir Direk, Muhtelif Bakır Mutfak Eşyası, Beyaz Eşya ve Halı ele geçirilerek sahiplerine teslim edilmiş, 210 Euro, 40 Dolar döviz ve yarım Cumhuriyet altının bozdurulduğu ve şüpheli tarafından harcandığı tespit edilmiştir.  Bozdurma işlemini yapan işyeri tespit edilmiş hırsızlık malı satın almaktan adli işlem başlatılmıştır.

Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için Trabzon İl J.K.lığı olarak çalışmalarımız artan bir azim ve kararlılıkla devam edecektir.