AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Almanya ziyaretinde kullandığı ifadelere değindi. Çebi, şunları söyledi: “Sayın Cumhurbaşkanımız Batı'nın emperyalist düşüncesinin karşısında zaman, mekan, muhatap ayrımı gözetmeksizin, eğilip bükülmeden, dik durarak, doğruları söylemiş, asla çekinmemiştir. İsrail bugün tüm dünyanın gözleri önünde soykırım yapmaktadır. Her zaman emperyalist çıkarları çerçevesinde dünya siyasetine yön verme uğraşı içinde olan Batı, Filistin'de de İsrail'in soykırımına rağmen mazlum ve masumların akan kanını görmemekte, İsrail'in vahşetine ortak olmaktadır. Özellikle Gazze'de bir ayı aşkın süredir binlerce masum Gazzeli katledildi, katledilmeye de devam ediyor.” 

ADALETİ SAVUNMAKTADIR 

Vatandaş çay ücretinden şikâyet etti  2028 seçimlerine işaret etti Vatandaş çay ücretinden şikâyet etti 2028 seçimlerine işaret etti

“Bu zulme ses çıkarmamak, İsrail'i masum gösterme çabasında bulunmak yaşanan vahşeti daha da körüklemektedir. Sayın Cumhurbaşkanımız sadece Gazzeli masumların değil tüm mazlum ve masum coğrafyada işlenen adaletsizliklere karşı hakkı, insanlığı, adaleti savunmaktadır. Bir kez daha anlaşılmıştır ki emperyalist Batı'nın kirli zihniyetinin karşısında barışın, adaletin ve hakikatin dünyadaki en önemli temsilcisi, umudu Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Şükürler olsun ki Türkiye olarak hakkı, adaleti her ortamda savunan; mazlum ve masumların hamisi olan bir Cumhurbaşkanımız var. Sayın Cumhurbaşkanımızın duruşu aynı zamanda Türkiye'nin duruşudur, Türkiye'nin gücüdür.”

Kaynak: Atakan Kadıoğlu - Karadenizde Sonnokta