2024-KPSS Ön Lisans başvuruları başladı 2024-KPSS Ön Lisans başvuruları başladı

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, Türkiye Kupası Finali’nde Beşiktaşlı yöneticinin yaptığı hareketlere sert tepki verdi.

OYUN DEĞİL SAHA DIŞI ETKENLER ÖN PLANA ÇIKTI

Geçtiğimiz hafta İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda Trabzonspor ile Beşiktaş arasında oynanan Türkiye Kupası Final karşılaşmasında, sportmenlik dışı hareketler gündeme geldi. Beşiktaşlı yöneticinin Trabzonspor tribünlerine dönerek ahlakdışı hareketleri yapması, taraflı tarafsız tüm sporseverleri kızdırdı. Konuyu Meclis gündemine taşıyan İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın: Trabzonspor ile Beşiktaş arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası Final karşılaşması, saha içi yerine saha dışı olayların daha çok konuşulduğu bir müsabaka oldu, dedi.

YÖNETİCİ DEĞİL TARAFTAR BİLE OLAMAZ

İsmini anmaktan zül duyacağım şahsın yapmış olduğu seviyesiz ve karaktersiz hareketler, ne sportmenliğe nede Beşiktaş camiasına, yakışmamıştır ifadelerini kullanan Aydın konuşmasına şöyle devam etti: Beşiktaş camiasında bırakın yöneticiliği taraftar bile olamayacak bu şahsın, Türk futbolundan acilen soyutlanması gerekmektedir. Beşiktaş gibi duruşu ve vizyonuyla örnek teşkil eden bir kulübün, gerekli adımları atacağından şüphe duymuyorum, dedi.