Hırsızlıktan 14 yıl 10 ay cezası bulunan kadın yakalandı Hırsızlıktan 14 yıl 10 ay cezası bulunan kadın yakalandı


AK Parti olarak gençlerin fikirlerini önemsediklerini belirten İlçe Başkanı Altan Güngör, 'İnşallah Alaplı'mızı yarınlarını İlk defa oy kullanacak genç kardeşlerimizle ile el ele vererek inşa edeceğiz' dedi.
Zonguldak'ın Alaplı'da bir kafede konuşan AK Parti İlçe Başkanı Altan Güngör, Alaplı'da ilk defa oy kullanacak gençlerin seslerini en fazla duyurabildikleri teşkilatın, AK Parti teşkilatları olduğunu söyledi.
Güngör "Tevazu ve samimiyetle genç arkadaşlarımızla her fırsatta bir araya geliyoruz. Çok verimli bir buluşma gerçekleştirdik. bu yerel seçimlerinde en büyük aktörleri ilk defa oy kullanacak arkadaşlarımız olacak. Bizler de Alaplı'da yeni seçmenlerle sahada buluşuyor, onlarla hasbihal ediyoruz. Merak ettiklerini cevaplamaya çalışıyoruz. Görüyoruz ki özellikle gençlerimizden AK Partimize verilecek destek her zamanki gibi büyük. Bu bizleri sevindiriyor. 1 Nisan sabahı yeni bir zafere uyanacağız. bu gençlerle el ele vererek hep birlikte başaracağız" dedi.
Toplantıya AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Altan Güngör ve AK Parti Alaplı Belediye Başkan aday adayları Recep Ocak ile Adem Sevim ve Gençlik Kolları başkanı Tunahan Aldırmaz katıldı.

Editör: Sinem Demirgöz