Tanıtım Toplantısı’nda konuşan Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nin ardından göreve geldiğinde Meclis Üyesi Aday Adayı olan 113 isimle birlikte çalışma gerçekleştireceklerinin sözünü verdi. 

BİZİM HEDEFİMİZ  37’SİNİ DE KAZANMAK

Aydın, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde Ortahisar Belediye Meclisi Üyesi Aday Adayı olarak AK Parti’den 88, MHP’den 25 olmak üzere toplamda 113 arkadaşımız başvuru yaptı. Seçimlerde hedefimiz 37 Meclis Üyesi’nin 37’sini de kazanmaktır. Bu başarıyı yakalayabilmek için günlerdir sahalarda çalışıyoruz. Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız da mahalle mahalle dolaşarak bize güç veriyor.” açıklamasında bulundu.

SÖZ VERİYORUM

Cumhur İttifakı Adayı olarak sahada basmadık yer bırakmayacaklarını belirten Aydın, “Bir tarafımızda AK Parti Ortahisar İlçe Başkanımız, diğer tarafımızda MHP Ortahisar İlçe Başkanımız ile birlikte sokak sokak hemşehrilerimizle buluşuyoruz. Seçim gününe kadar Ortahisar’da basmadık yer bırakmayacağız. Göreve seçileceğimiz günden itibaren beş yıl boyunca, 113 Meclis Üyesi Aday Adayımız ile birlikte Belediye Meclisi Üyesi seçilmişler gibi çalışacağız. Bunun sözünü veriyorum.” ifadelerini kullandı.
 
GÖVDE GÖSTERİSİ

Trabzonspor maçı ne zaman, hangi kanalda? Trabzonspor maçı ne zaman, hangi kanalda?

Tanıtım Toplantısı’na AK Parti MKYK Üyesi Adnan Günnar, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ayşe Sula Köseoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Ortahisar Belediye Başkanı ve AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, MHP Ortahisar İlçe Başkanı Salih Akkoç, önceki dönem ilçe başkanları ve Cumhur İttifakı temsilcileri katılarak gövde gösterisi yapıldı.

Kaynak: Kamil Anahar - Karadenizde Sonnokta