Ordu’nun rakip büyükşehir belediye başkan adayları tahterevalliye bindi Ordu’nun rakip büyükşehir belediye başkan adayları tahterevalliye bindi

İlçede düzenledikleri ücretsiz KPSS Kursu’na katılan öğrencilerle bir araya gelen Başkan İbrahim Sandıkçı, öğrencilerle uzun süre sohbet ederek onlarla tecrübe paylaşımda bulundu. Samimi diyalogların yaşandığı buluşmada öğrenciler, Başkan İbrahim Sandıkçı’yı dikkatle dinledi.
Eğitim alanına yönelik çalışmalara hassasiyetle devam ettiklerini vurgulan Başkan İbrahim Sandıkçı, “Eğitim, üzerinde özellikle durduğumuz ve büyük bir titizlikle çalışma gerçekleştirdiğimiz bir alan. Bilim ve teknolojiyle harmanlanan bir eğitim modeliyle birlikte eğitim hayatının her aşamasında kıymetli öğrencilerimize gerekli destekleri sağlıyoruz. Bir taraftan öğrencilerimize ücretsiz eğitim imkânı sunarken, diğer taraftan onların TEKNOFEST ve TÜBİTAK projelerine destekler sunuyoruz” dedi.
Canik Belediyesi’nin vatandaşlar tarafından ‘öğrenci dostu belediye’ olarak adlandırıldığını ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, eğitime yönelik desteklerini sürdürdüklerini sözlerine ekledi.
Canik Belediyesi tarafından Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde düzenlenen KPSS Kursu’nda öğrencilere ‘genel yetenek’, ‘genel kültür’ ve ‘eğitim bilimleri’ konularında eğitimler veriliyor.

Kaynak: İHA