Trabzonspor maçı ne zaman, hangi kanalda? Trabzonspor maçı ne zaman, hangi kanalda?

Trabzon Büyükşehir Belediyesinde devir teslim töreni gerçekleştirildi. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, görevi Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’e yapılan törenle teslim etti.

Törene Trabzon Milletvekilleri Adil Karaismailoğlu, Yılmaz Büyükaydın, Ak Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu, Büyükşehir Başkan Vekili Atilla Ataman, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri ile vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

BELEDİYE BORCU 1.6 MİLYAR
Eski Başkan Zorluoğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanlığını devraldığımızda borç durumu 320 milyon liraydı. Şimdi belediyenin borç durumu 1.6 milyar lira. Bu hizmet yarışını yeni başkanımız Ahmet Metin Genç devam ettirecektir.”

DAHA GÜZEL HİZMETLER YAPCAĞIZ
Başkan Genç ise, “Mutluyuz gururluyuz. Çünkü adaylığımız ilan edildikten sonra Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz sözü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Büyükşehirler arasında şampiyon şehir olduk. Bu emeğin sahipleri olan dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Yeni dönemin başlangıcındayız. Yeni dönemde aynı anlayışla daha güzel hizmetler yapmayı Allah bize nasip etsin. Bu saatten sora Trabzon’un iradesi başımızın üstündedir. Çıktığımız hizmet yolunda bizleri mahcup etmesin. Trabzon yaşanabilir şehirler arasında 10. Sırada. Güzel bir günde devir gerçekleştirdik. Güzel hizmetlerde buluşmak ümidiyle” şeklinde konuştu.