Giresunspor Başkanı Nahid Yamak, camiadan özür dileyip helallik istedi Giresunspor Başkanı Nahid Yamak, camiadan özür dileyip helallik istedi

 Sesli, 20 Şubat tarihine kadar kendi fotoğrafını astığını, 20 Şubat itibariyle pankartta kuzeninin fotoğrafının olacağını ve kuzenini destekleyeceğini söyledi.
Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Kdz. Ereğli ilçesinde esnaf gezisi gerçekleştirdi. Mahkemesi sebebiyle seçime giremeyen ve kendisi ile aynı ismi taşıyan kuzenini aday gösteren Murat Sesli’nin iş yerine gelen Bakan Yılmaz Tunç, AK Parti’nin Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı İbrahim Sezer için destek istedi.
Bu sırada Murat Sesli’ye iş yerinin önündeki pankartı soran Bakan Tunç, “Murat bey bu isim benzerliği mi?” diye sordu. Sesli de, “İsim benzerliği. Ben yeğenimi destekliyorum. Onun adı da Murat Sesli” dedi.
Bakan Tunç, “Fotoğraf da sana benziyor” deyince Murat Sesli, “Ayın 20’sine kadar benim fotoğrafım. 20’sinden sonra değişecek. Zonguldak 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanının kararını okumanızı istiyorum” diyerek destek istedi.
Bakan Tunç, ardından diğer esnafları ziyaret etti. Bakan Tunç, CHP seçim bürosuna da girerek başarılar diledi.