Bayburt Müftülüğü Kuran kursu öğrencilerine gezi düzenledi Bayburt Müftülüğü Kuran kursu öğrencilerine gezi düzenledi

 Karnelerini Başkan Güler’den alan minikler büyük sevinç yaşadı.
2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesiyle birlikte okullarda karne heyecanı yaşandı. Ordu’da da karne dağıtım töreni düzenledi. Altınordu Yeşilyurt Ahmet Karlıbel İlk ve Ortaokulu’nda gerçekleştirilen karne dağıtım törenine Ordu Valisi Muammer Erol ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in yanı sıra protokol üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Minik öğrenciler karnelerini Başkan Güler’den aldı
Kapıda öğrenciler tarafından çiçekle karşılanan Ordu Valisi Muammer Erol ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, sınıfları tek tek gezerek minik öğrencilere karnelerini dağıttı. Karnelerini Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in elinden alan çocuklar büyük sevinç yaşadı. Başkan Güler, karne heyecanı yaşayan çocuklarla sohbet ederek heyecanlarına ortak oldu.

Başkan Güler: “Biz de çocuklarımız gibi heyecanlıyız”
Karne dağıtımında konuşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, öğrencilerin bu mutlu günlerinde yanlarında olmaktan ve karne vermekten büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.
Öğrencilerin yorucu bir dönemin ardından hak ettikleri tatile kavuştuklarını ve enerji toplayarak ikinci döneme başlayacaklarını belirten Başkan Güler, “Bugün bizde çocuklarımız gibi heyecanlıyız. Ahmet Karlıbel İlkokulunda çocuklarımızın karne heyecanına ortak olduk. Çocuklarımız çok mutlu. Yorucu bir dönem geçirdiler. Tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz güzel bir tatil yapsınlar. Tatilde enerji depolayarak yeni döneme hazırlansınlar. Bugün çocuklarımızla çok güzel bir iletişim kurduk ve çok mutlu olduk” dedi.
Başkan Güler, karne töreninde ayrıca velilerle de bir araya gelerek sohbet etti.