Sormak istiyorum.Trabzonspor kazanmış ya da kaybetmiş bu maçın skor değerine bakmıyorum. Ben sormak istiyorum. Türkiye Futbol Federasyonuna yayıncı kuruluş Beinsport'a ve de  futbol kamuoyuna sormak istiyorum. Sivas gibi bir kış şehrinde eksi beş seviyelerde bir kar soğuğunda sokak hayvanlarının bile soğuktan donabileceği bir akşamda bu saatte futbol oynatmak kimin fikri.

Kimin densizligi.Ya da daha doğrusu kimlerin işgüzarlığı. Sormak istiyorum.Federasyona da yayıncı kuruluş Beinsport'a.Bu şartlarda bu soğukta bu saatte Fenerbahce'ye Beşiktaş a ya da Galatasaray'a maç oynatarak mıydınız ? Oynatmazdınız.

Son on senedir Sivas'ta akşam 20.00’de maç oynatmayan Federasyon Trabzonspor'u yakalamışken fikstürde hemen yapıştırıyor bu saatte maçı. Bunun hesabını kulüp sormalı. Bizler yazıyoruz, çiziyoruz ama bu iş artık kulübün işi. Bu soğukta bu kış kıyamette futbolun hesabı ve kritiği yapılmaz. Ama hocam maçı berabere getirmişsin rakibin sinmiş koy orta sahaya Berat’ı al üstünlüğü eline. Üstelik Bakasetas oynamayacağım diye tutturuyorken Ömür sahada şişmiş iken al Berat’ı ileride de Enis’le çift forvet oyna eminim güle oynaya maçı kazanırdın. Defalarca şans yüzüne maç içerisinde güldü ama bu fırsatı değerlendiremedin.

Uğurcan'ı satmak istiyor da Trabzonspor,  muadili Muhammed Taha mı?Allah aşkına.Yapmayın.Bu maç Trabzonspor'un üst sıralamaları zorlaması açısından önemliydi. Ama Federasyon ve yayıncı kuruluş elele vererek çok iyi bir çelme taktı Trabzonspor'a.Gecenin kazanımı ise Pepe'ydi. Trabzonspor'da gerçek bir yıldız var.