Gümüşhane’de Türk Polis Teşkilatı’nın 179.kuruluş yıldönümü kutlamaları Gümüşhane’de Türk Polis Teşkilatı’nın 179.kuruluş yıldönümü kutlamaları


2023 yılı Zonguldak il müdürlüğü olarak verilen hedeflerden işe yerleştirme 7 bin 493 iken Zonguldak il müdürlüğü olarak 8 bin 568 kişi özel sektörde işe yerleştirme gerçekleştirildiğini hedefin yüzde 114, 35 olduğunu belirtti.
Şentürk, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;“ 2023 yılı Türkiye ortalamasına uygun olarak Zonguldak İl Müdürlüğü performans hedeflerinde Türkiye ortalamasına uygun olarak çalışma gerçekleştirmiş olup ilk grup değerlendirmesinde 9 tane eşdeğer ilimiz ile yapılan grup çalışmasında ilk 3’e girerek burada da Türkiye ortalamasına yakın bir oranlama ile başarı elde ettik. 203‘teki başarıların 2024 yılında da gerçekleştirmesi için tüm personel arkadaşlar ile özverili bir şekilde il ve ilçemizde gayretlerimizi devam edeceğiz. Bu konuda bizleri destekleyen işverenlerimizi, odalarımıza ve çalışan sigortalılarımıza teşekkür ediyoruz."

Editör: Sinem Demirgöz