İşte başkan böyle olacak. Kim bu  başkan ? 1461 Trabzon FK’nın kulüp başkanı Celil Hekimoğlu. Başkan bir maç öncesi galibiyet primini 60’er bin lira olarak  açıklamış. Ancak,  takım maçı kazanınca yöneticilerden bir kaçı  Başkan’a ‘Futbolcularımız priminin 100’er bin liraya çıkarılmsınıı istiyor’ şeklinde bir öneride bulunmuş. Bu durum karşısında sinirlenen Başkan Hekimoğlu,’’Futbolculara prim yok. Şampiyon olursalar kişi başına prim 500’en bin lira alırlar. Benim verdiğim 60 bin liralık primi ise kulüp personeli arasında paylaştırın’diyerek talimat vermiş.

ÖZKAN SÜMER VE ÖMER SEREN

Yıllar önce Trabzonspor’un emektar malzemecilerinden Ömer Seren ile o dönemin teknik kampta Özkan Sümer ile kağıt oynuyor. 3-4 el ömer abi elini açıyor Özkan Hoca küplere biniyor. Sonlara doğru Özkan Hoca zevkten dört köşe, Çünkü her el açıyor. Ömer abi, '' Hocam benim elim açık ama korkudan açamıyorum'' deyince Özkan Hoca, kağıtları Ömer'e abiye fırlatarak oyundan vazgeçmiş.

HEM FUTBOL OYNADILAR HEM DE TURİZM  ELÇİLİĞİ YAPTILAR

Türkiye Liselararası Futbol Şampiyonu olan ve 17-27 Mayıs  2024 tarihleri arasında Çin’in denize kıyısı olan kenti olan Dalin’de düzenlenen dünya liselararası futbol müsabakalarına katılan Trabzon Yavuz Sultan Selim Anadolu lisesi kafilesi aynı zamanda turizm elçiliği de yaptı. Okul Müdürü Ali Turan ve futbolcuları  Trabzon İl Kültür Müdürlüğünden temin ettikleri Trabzon’u tanıtıcı kültür broşürlerini, futbol komitesi üyelerine,  müsabakalarına katılan takımlara ve Dalin kenti yetkililerine ve halkına dağıtarak adeta bir turizm elçiliği görevini üstlendiler.