Böyle bitmemeliydi. Bu maç boyla bu kadar dramatik bitmemeliydi. Son dakikalarda attığın gol seni uzatmalara taşıyacakken hiç olmayacak pozisyonda olmayacak zamanda golü yemek hiç de yakışmadı Trabzonspor’a. Dört büyüklerin içerisinde en kötü olan Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupasını aldı. Maçın başında Onuachu’nun attığı muhteşem golden sonra maç bitmiş de Trabzonspor kupayı almış gibi geriye yaslanınca o andan itibaren de Beşiktaş da sazı eline aldı pir aldı.

Gereksiz saçma bir penaltıyla soyunma odasına moralsiz gitmesi düşünülen Beşiktaş daha moralli ikinci yarıya çıkarak Trabzonspor’un fişini çeken ikinci golü attı. Beraberliğin yakalamanın bu kadar zor olduğu şartlarda onu yakalamışken yenilen üçüncü gol resmen konsantrasyon kaybı ve galibiyeti düşünen Trabzonspor’a indirilen derin bir hançer oldu.

Beşiktaş’ı oynadığı dürüst oyunuyla kutlarken bir kupayı eksik bırakan Trabzonspor’u da kutlamak gerek. Bizim kupa sevincimizden daha büyük anlam taşıyan bu kupa Beşiktaş için Avrupa kupalarına katılması için hayati derecede önemliydi ve bunu da kazanarak Avrupa kupalarına katılabilmek için derin bir nefes alsın.Hakemi konuşmayacağım.Çünkü Trabzonspor’un başarılı olabilmesi için hakemleri de yenmesi gerek. Bunu başaramadık.Canın sağ olsun Trabzonspor.