Böyle bir sevda, böyle bir sevgi sanırız dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Bordo-mavili takıma olan sevgilerini tabelaya döktüler. Burası Artvin merkeze bağlı Yanıklı köyü. Mütevazı, doğayla iç içe bir köy. Sanki bulutlar köyün üzerini bir pamuk yumağı gibi sarmış. Birçoğumuzun, ‘Burada insanın ömrü uzar. Hayat çok farklı olur’ dediği yerlerden. Tabelada: “Bu mahallede bir oruç tutulur, bir de Trabzonspor.

İŞTE FERDİ KADIOĞLU

Fenerbahçe’nin en değerli oyuncusu olan Ferdi Kadıoğlu’nun Trabzonlu ve fanatik Trabzonspor’lu olduğunu Trabzonspor transfer etmediği için Fenerbahçe’ye gittiğini  biliyor muydunuz?  Trabzon bir futbol madenidir.

ADAMLIK  BÖYLE OLUR

Sahaya giren Konyaspor taraftarına Trabzonsporlu futbolcular, döner tekme, yumruk, kafaya ekme gibi aktivitelerde bulunmadı. Böylece adamlığını gösterdiler.

GÜLE GÜLE HANEFİ AMCA

Trabzonspor’umuzun şanlı tarihini yansıtan bordo-mavili formamızı geçmiş zamanın zor şartları altında kumaşları tek tek işleyerek diken ve bugünlerdeki halini almasında büyük emeği bulunan 82 No’lu Divan Kurulu Üyesi  Mehmet Hanefi Sula vefat  etti. Sula’nın cenazesi dün cuma namazını müteakip İskenderpaşa Camii’nden kaldırılarak Maçka’nın Gürgenağaç mahallesindeki aile mezarlığını defnedildi. Mehmet Hanefi Sula, Trabzon’un efsane terzileri arasındaydı. Diktiği gömlekleri bende çok giydim. Mekanı cennet olsun..

KAZANAN VE KAZANAMAYANLARA DA TEŞEKKÜRLER 

Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimler yapıldı. 1393 belediyede yapılan seçimlerde belediye başkanları, büyükşehir belediye başkanları, belediye meclisi üyeleri, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri belirlendi. Seçimler, Trabzon’da sükûnet içerisinde geçti.  Seçimi kazananların  yanında kazanamayanları  da  oldu. Hepsine buradan çok teşekkür ediyorum. Türkiye’de bir kez daha demokrası kazandı.